RevPar Management Systems
RevPar Management Systems
  • Zarządzanie przychodem

Revenue Management

Strategia ceny, revenue management i dystrybucja. Planowanie cen i dostępności oraz ich aktualizacja. Sugestie co do struktury cen w oparciu o ceny konkurentów m.in., oferowanych usług oraz produktów / Cen / Promocji. Negocjacje cen, analizy, wyszukiwanie kanałów dystrybucji.

  • On-line marketing

On-line marketing

W dzisiejszych czasach pierwszy krok przyszli goście szukając noclegu, planując podróż wybierają się do wyszukiwarek internetowych takich jak Goolgle czy Bing.  Dlatego obecność obiektu w internecie jest bardzo istotna. Przeprowadzimy kampanie reklamowe w Google, Bing oraz na Facebooku. W połączeniu z SEO bedziesz miał gwarancje, że Twój obiekt bedzie widoczny na wszystkich platformach.

  • Optymalizacja OTA

Optymalizacja OTA

Kochasz je czy nienawidzisz, kanaly dystrybucji online są bardzo popularne wśród podróżnych i jest to istotny kanał dystrybucji dla hoteli. Współpracujemy ze wszystkimi popularnymi kanałami dystrybucji on-line

  • Kreatywne tworzenie stron internetowych

Kreatywne tworzenie stron internetowych

Strona Twojego obiektu nigdy nie była ważniejsza niż dziś. Twoja oficjalna strona to jest numer jeden, najbardziej opłacalny bezpośredni kanał dystrybucji. To centrum wokół którego wszystkie inne działania marketingowe koncentrują się i rozszerzają ogólną rozpoznawalność marki. Twoja strona oraz strona mobilna, powinny stać się, tak wspaniałe, interaktywne jak odbicie Twojego obiektu w niepowtarzalnym stylu, a jednocześnie generując najwyższe przychody.

  • Zarządzanie strona intertnetowa

Zarządzanie strona intertnetową

Zmniejszymy ilość czasu i pracy spędzonej na aktualizowaniu strony oraz dodamy odpowiednią zawartość co się przełoży na wzrost dochodów wygenerowanych dzięki własnej stronie internetowej i poprawę pozycji w wyszukiwarkach.

  • Social Media Content Marketing

Social Media Content Marketing

Zajmiemy się Twoimi firmowymi profilami w sieciach społecznościowych taki jak Facebook, Twitter, LinkedIn oraz innych. Poprawimy ich zawartość, zdjęcia oraz zajmiemy się ich bieżącą aktualizacją.

Chcesz wygenerować więcej rezerwacji?

Porozmawiaj z naszym zespołem. Zacznij zarabiać więcej już od dzisiaj !